Loading
Düzcam
Düzcam
Düz cam, cam eriyiğinin ermiş kalay üzerinde yüzdürülmesi (floting) suretiyle üretilir. Bu proses camın iki yüzünün birbirine paralel ve hatasız olmasını sağlar.
Yat Camı
Temperli sabit cam, lamine sabit cam, bombeli kristal, temperli ve lamine camdan oluşmaktadır.
Renkli Cam
HELIO füme, HELIO bronz, HELIO yeşil, HELIO mavi, ŞİŞECAM’ın ergitme prosesi öncesi, cam harmanında renklendirici katkıların ilavesiyle elde edilen harmandan renkli camlarıdır. Muhtelif renklerdeki HELIO serisi yalıtkan camlamalarda ve yalıtım camı kombinasyonlarında düşük yansıtmalı güneş kontrol kazançları sağlarken güneş ve ısı kontrol kaplamalı camlar ile ayna üretiminde alt cam olarak da kullanılabilirler.
Matobel Cam
Duşakabin Camları
Extra Beyaz Cam
Sera Camı
Balkon Kapatma Camları
Merdiven-Basamak Camları
Klasik merdiven anlayışından farklı olarak, estetik, dinamik, ve zarif bir görüntü oluşturan paslanmaz ve cam merdivenler sayesinde, mekanlara modern bir görünüş kazandırmaktadır. Cam ve paslanmazın ışığı ve dinemiğini birlikte yansıtan cam merdiven uygulamaları, istenilen ölçü ve formlarda tasarlanabilmektedir. Cam merdivenlerde; Cam basamak, paslanmaz çelik konstrüksiyon ve korkulukları istenilen biçim ve ebatlarda uygulayabilmekteyiz. Cam ...
Toplam 9 Ürün
<
>
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ANTCAM GLASS AS

Factory